o nas

bez-tytuluFirma stb24, jest innowacyjną spółką specjalizującą się w projektowaniu, tworzeniu i dostarczaniu nowoczesnych systemów do podnoszenia efektywności działania firmy, wykorzystujących model prywatnej i publicznej chmury obliczeniowej.

Nasza oferta to:

  • Automatyzacja procesów i zarządzanie dokumentami realizowane przez usługę iPartner24 zawierającą szeroki zakres funkcjonalności z zakresu wsparcia codziennej pracy małej firmy. Możemy też tworzyć na bazie gotowych komponentów specjalizowane rozwiązania dla poszczególnych klientów.

  • Tworzenie systemów raportowych na platformie QlikView oraz Qlik Sense;

  • Monitorowanie i przeprowadzanie audytów bezpieczeństwa systemów informatycznych

Każde wdrożenie wspierane jest przez zespół firmy stb24, który dysponuje głęboką wiedzą na temat sposobu automatyzacji procesów biznesowych opartą na doświadczeniach własnych oraz dostępie do wyników unijnego projektu SZOK. W projekcie tym prowadzone były prace nad optymalizacją procesów biznesowych w małych i średnich polskich przedsiębiorstwach, a ich efektem są modele organizacyjne dla różnych typów firm.

Firma istnieje od 2008 roku, ale zespół ma ponad 20-letnie doświadczenie we wdrażaniu złożonych projektów informatycznych.

Nasze kluczowe kompetencje to:

– zarządzanie procesowe;

– automatyzacja procesów;

– elektroniczny obieg dokumentów z wykorzystaniem technologii OCR;

– tworzenie dynamicznych aplikacji raportowych korzystających z wielu źródeł danych w trybie on-line;

– wizualizacja dynamicznych raportów na urządzeniach mobilnych

– testy penetracyjne usług realizowanych w infrastrukturze IT (np. DNS, DHCP, FTP) oraz urządzeń w niej działających (drukarki, telefony, VOIP, switche, firewall).